Butikker

Aarhus

Volden 24-26, 8000 Aarhus C

26 83 26 55
aarhus@maanesten.com

Mandag til torsdag / 10.00 -1 7.30
Fredag / 10.00 – 18.00
Lørdag / 10.00 – 16.00
Søndag / 11.00 – 15.00

Aalborg

Algade 30, 9000 Aalborg

28 89 68 97
aalborg@maanesten.com

Mandag til fredag / 10.00 - 18.00
Lørdag / 10.00 – 17.00
Søndag / 11.00 – 15.00

Skagen

Sct. Laurentii Vej 47b, 9990 Skagen

28 11 98 22
skagen@maanesten.com

Onsdag til Fredag / 10.00 –1 7.00
Lørdag / 10.00 – 14.00
Søndag / Lukket

Herning

Merkurvej 1, 400 Herning

3122 5374
herning@maanesten.com

Mandag til Fredag / 10.00 - 19.00
Lørdag til Søndag / 10.00 - 16.00

Svaneke

Svaneke Torv 1, 3740 Svaneke

28 93 41 87
svaneke@maanesten.com

Onsdag til fredag / 11.00 - 17.00
lørdag / 10.00 - 15.00
Søndag til tirsdag / lukket

Odense

Vestergade 44, 5000 Odense C

28 35 24 04
odense@maanesten.com

Mandag til Torsdag / 10.00 - 18.00
Fredag / 10.00 - 19.00
Lørdag / 10.00 – 16.00
Søndag / 11.00 - 15.00

Værnedamsvej

Værnedamsvej 1, 1819 Frederiksberg C

27 79 13 53
frederiksberg@maanesten.com

Mandag til Fredag / 10.00 - 18.00
Lørdag / 10.00 – 16.00
Søndag / 11.00 – 15.00

Pilestræde

Pilestræde 19, 1112 København K

26 77 20 47
pilestrade@maanesten.com

Mandag til fredag / 10.00 - 18.00
Lørdag / 10.00 – 17.00
Søndag / 11.00 – 15.00

Læderstræde

Læderstræde 36, 1201 København K

27 24 29 07
laederstraede@maanesten.com

Mandag til fredag / 10.00 - 18.00
Lørdag / 10.00 – 17.00
Søndag / 11.00 – 15.00

Østerbro

Østerbrogade 84, 2100 København
60 37 72 37
osterbro@maanesten.com

Mandag til fredag / 10.00 - 18.00
Lørdag / 10.00 – 16.00
Søndag / 11.00 – 15.00

Magasin Aarhus

Shop in shop
Immervad 2, 8000 Aarhus C



Mandag til lørdag / 10.00 -20.00
Søndag / 10.00 – 18.00

Magasin Kgs. Nytorv

Shop in shop
Kongens Nytorv 13, 1095 København K



Mandag til søndag / 10.00 - 20.00

Magasin Lyngby

Shop in shop
Lyngby hovedgade 43, 2800 Kgs. Lyngby



Mandag til torsdag / 10.00 - 19.00
Fredag / 10.00 - 20.00
Lørdag / 10.00 - 19.00
Søndag / 10.00 – 18.00

Magasin Rødovre

Shop in shop
Rødovre Centrum 101, 2610 Rødovre



Mandag til fredag / 10.00 -19.00
Lørdag til søndag / 10.00 - 17.00